Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Gerberos s.r.o. Menu

Výměna a vrácení zboží

 

Potřebuji vyměnit!

Nesedí vám? Nelíbí se? Není problém, vyměníme - až do 30 dnů!

Vyplňte tento formulář, zboží zabalte a zašlete na níže uvedenou adresu:

Lyzelyze.cz - Hala C
VÝMĚNA
Hlavenec 158/C
294 74

  • Podmínkou je, že zboží musí být v původním obalu a nepoužité.
  • Prosíme, neposílejte zásilku na dobírku! (taková zásilka bude odmítnuta)
  • Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme.
  • Při výměně nehradí zákazník poštovné (pokud se jedná o zásilku v ceně větší než 2000,–Kč). Při další výměně je poštovné účtováno ve výši 120,– Kč

 

Rád bych zboží vrátil

Pokud jste koncový zákazník, máte ze zákona nárok na vrácení bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Pokud jste nakoupili na firmu (na dokladu je uvedeno IČ), bohužel právo na odstoupení nevzniká.

Vyplňte tento formulář, zboží zabalte a zašlete na níže uvedenou adresu:

Lyzelyze.cz - Hala C
VRÁCENÍ
Hlavenec 158/C
294 74

  • Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
  • Vždy je třeba doložit doklad o nákupu a uvést číslo Vašeho bankovního účtu.
  • Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
  • Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět k nám. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

 

Další informace

Jak je to s lhůtou 14 dnů?

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.
Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

Obal a jeho vrácení

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má Lyzelyze.cz právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží a jeho uvedením do původního stavu . Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží

Vyzkoušení zboží

Zboží si můžete vyzkoušet. Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být použito, ale je třeba myslet na náklady, které bude mít Lyzelyze.cz s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.

S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.