Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Gerberos s.r.o. Menu

Marker Phoenix MAP - černá

Lyžařská helma Marker Phoenix MAP je top modelem od Marker.

Shop kód: 27517
PN: 169400.15
Výrobce: Marker
Záruční doba: 24 měsíců

Potřebujete poradit s výběrem?

Pro výběr sjezdových lyží nebo běžeckých lyží vyzkoušejte našeho online průvodce SkiGuru. Případně zavolejte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Vyberte variantu
Dostupnost:
Vyprodáno Produkt již není možné zakoupit

5 250 

Produkt již není možné zakoupit

Doprava zdarma s tímto produktem

Informace o produktu

Lyžařská helma Marker Phoenix MAP s novou MAP technologií je vlajkovou lodí řady ochranného vybavení značky MARKER a pro všechny ostatní helmy na trhu se staly měřítkem kvality. Kromě všech celkových předností modelu AMPIRE má model Phoenix MAP unikátní, velké OCHRANNÉ POLSTROVÁNÍ MAP. Tyto tlumiče nárazů jsou vyrobeny ze speciálníhopěnového materiálu a jsou rezistentní vůči teplotním výkyvům; pevně sedí v kritických částech temene,čela a spánků a ve srovnání s tradičními EPS helmami znamenají o 22% účinnější ochranu. MARKERje prvním výrobcem helem používajícím tento inovativní materiál, který během extrémně krátkéhočasového okamžiku od nárazu obnoví svůj původní tvar a zajišťuje tak optimální ochranu i v případěví­cenásobných nárazů. Navíc je polstrování MAP při nošení pohodlnější, protože se automatickypřiz­působí tvaru hlavy a nedochází k vytváření tlakových bodů.

Velikost Obvod hlavy
S 51–55 cm
M 55–59 cm
L 59–63 cm

 

Parametry

Určeno pro Muž/unisex
Velikost helmy Obvod hlavy v cm. M
Helma s visorem Helma s integrovaným plexi, místo klasických brýlí. Ne
Systém přizpůsobení velikosti Ano
Audio systém Ne
Barva Převládající barva výrobku. Černá
Hmotnost Váha produktu. 510 g
Varianty

Technologie

HYBRIDNÍ KONSTUKCE SKOŘEPINY

To nejlepší z obou světů pro uspokojení maximálních nároků na bezpečí: hybridní konstrukce skořepiny kombinuje hmotnost a pohodlí technologie inmold s robustností konstrukce hardshell. V případě nárazu není skořepina hardshell jen velmi odolná, ale rovněž rozkládá tlak po celém svém povrchu. Extra lehká in-mold skořepina ve spodní části obepíná celou zadní část hlavy a zaručuje tak optimální ochranu. Konečným výsledkem je pak špičková helma obsahující ty nejlepší technologie, s nízkou hmotností, velmi pohodlná a s vnější skořepinou ABS pro maximální odolnost, s horním odvětráváním a pěkným vzhledem, který bude stále atraktivní i po intenzivním používání.

hybrid

RTS FIT SYSTÉM

Otočte na požadovanou velikost – nic jednoduššího neexistuje. Díky nastavitelnému otáčecímu mechanismu se tříbodová konstrukce v zadní části hlavy během okamžiku přizpůsobí individuálnímu tvaru hlavy. To znamená nejen špičkové pohodlí, ale také dokonale příjemně padnoucí helmu, což maximalizuje její ochranné funkce. Při nárazu chcete přece mít na hlavě helmu, která přesně sedí a nesklouzává a zaručuje tak skutečnou ochranu hlavy.

rst fit

PODŠÍVKA XDRY PERFORMANCE

Velmi kvalitní technická podšívka s optimální tepelnou izolací. Strukturovaný materiál chrání proti chladu a – v případě přebytečného horka – transportuje vzduch směrem ven. Kromě toho je směrem ven odváděna vlhkost, což zabraňuje nadměrnému pocení. Parametry: antibakteriální úprava, rychle se dá vyjmout a ve vlažné vodě prát v ruce.

xdry performance

ZAPÍNÁNÍ FIDLOCK OG

Revoluce v zapínání helem – extrémně snadné ovládání. Zapínání FIDLOCK OG je první magnetické bezpečnostní zapínání s posuvným mechanismem, které je možné odepnout a zapnout jednou rukou případně i v rukavicích bez obavy, že si skřípnete kůži. V případě pádu tento systém bezpečně drží.

fid lock

MAP PROTECTION

Jedná se polstrování měkkou pěnou v místech nejčastějších nárazů v případě pádu. Helma je uzpůsobená i při dopadu na bok. Měkká pěna je velmi komfortní.