Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Gerberos s.r.o. Menu

Marker Alpinist 9 - černá/titanium

Skialpové vázání Marker Alpinist 9 je špičkové skitouringové vázání.

Shop kód: 31232
PN: 7633S1.MB
EAN: 0883295302420
Výrobce: Marker
Záruční doba: 24 měsíců

Potřebujete poradit s výběrem?

Pro výběr sjezdových lyží nebo běžeckých lyží vyzkoušejte našeho online průvodce SkiGuru. Případně zavolejte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Dostupnost:
Vyprodáno Produkt již není možné zakoupit

7 900 

Produkt již není možné zakoupit

Doprava zdarma s tímto produktem

Informace o produktu

Skialpové vázání Marker Al­pinist 9 díky své nízké váze a vysoké tuhosti najde uplatnění nejen při všech skitouringových aktivitách, ale i při freeridu. 
Vázání ALPINIST má zásadní výhody PinTech upínání – jednoduchou konstrukci i velmi nízkou hmotnost, navíc přidává bezkonkurenční tuhost, tolik ceněnou při zdolávání náročných sjezdů.
Vázání ALPINIST má nastavitelnou vypínací sílu, která je stálá za jakékoliv situace a v jakýchkoliv podmínkách, navíc je možné ji seřídit pomocí standardního testovacího vybavení. 
Při vývoji vázání ALPINIST byla věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Proto je velmi snadná manipulace při přepínání režimů SKI a WALK i práce s podpěrami na stoupání. K vázání je možné velmi snadno přidat stoupací železa.
Ve srovnání s ostatními vázáními typu PinTech je vázání ALPINIST bezpečnější a lépe přenáší energii díky klíčovým vlastnostem, které jsou přiloženy. 

Parametry

Druh vázání Doporučené použití vázání. Skialpové
Sezóna 2020/2021
Maximální nosnost vázání Určuje maximální hodnotu DIN pro nastavení vypínací síly lyžařského vázání. 90

Technologie

CLIMBING AID

Titanové stoupací náčiní je snadno nastavitelné hůlkou do dvou pozic (7 a 13 stupňů). Integrovaný elastomer tlumí nepříjemné klapání při stoupání.