Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Technologie Line

 

EARLY TAPER

Nejširší část na výřezu lyže se zužuje rychleji  na koncích lyže. Tato technologie redukuje zasekávání patky v hlubokém sněhu a umožňuje jednodušší vyplutí špiček.

THINTIP

Tenká špička lyže spolu s tenkými bočnicemi na koncích lyže redukují hmotnost lyže a zlepšují vyvážení lyže.

P-CUT GEOMETRY

Délka radiusu se mění a nejmenší je na špičce. S lyží s p-cut geometry se velmi jednoduše zahajují oblouky.

G-CUT GEOMETRY

Délka radiusu se mění a nejmenší je na patce lyže. Lyže je pak živější při výjezdu z oblouku.

SYMETRIC GEOMETRY

Pokud jezdíte rádi v parku, tak je pro Vás Symetric geometry nutností. Lyže je středově symetrická. Jezdí stejně dobře normálně i na switch.

 

SOFTER SYMMETRIC FLEX

Lyže je stejně tvrdá před vázáním i za ním. Softer symetric flex je měkčí než symetric flex.

 

DIRECTIONAL FLEX

Lyže je před vázáním měkčí a za vázáním je tvrdší. Začátek oblouku je pak jednodušší.

SYMMETRIC FLEX

Lyže je stejně tvrdá před vázáním i za ním.

FIRM SYMETRIC FLEX

Lyže je stejně tvrdá před vázáním i za ním. Firm symetric flex je tužší než normální symetric flex. Tuhost oceníte hlavně v parku.

 

4D FIBERCAP

Skelná vata vrstvená ve čtyřech směrech kolem jádra lyže. Nekompromisní tuhost a odolnost v každém směru. 90ti stupňová skelnou vatou vyztužená boční stěna nad hranami lyží.

 

SIDEWALL

Sidewall konstrukce je tvořena plastovými ABS bočnicemi, které absorbují a tlumí vibrace pro plynulejší jízdu.

 

CAPWALL

Konstrukce, která kombinuje cap i sidewall. Cap tvoří vrchní část lyže, což zaručuje odlehčení a odolný povrch lyže. Bočnice v oblasti hrany dobře tlumí vibrace.

 

CARBON OLLIEBAND

Předpjaté, podélně laminované struny s uhlíkových vláken, odlehčené. Carbon Ollieband napomáhá většímu vymrštění a přidává energii tvému ollie.

FATTY BASE & EDGE

Dvojitá tloušťka hrany a skluznice, která dělá z lyží extrémně odolný a nárazu vzdorný stroj. Konstrukce pro opakované broušení hran a skluznice.

 

EARLY RISE

Kontaktní bod je dál od špiček, lyže tedy pozvolně stoupají. Technologie Early Rise ti zaručí surfování prašanem místo jeho rozrývání.

METAL MATRIX

Vyseknutá titanová vrstva, která zaručuje zesílení a odlehčení, zesílené uchycení hrany pod nohou a zvýšenou kroutivou citlivost na špičkách lyže.

COMPOSITE MATRIX

Composite matrix je měkčí varianta Metal matrixu. Lyže s Composite matrixem je lehčí a měkčí, a proto určitě bude vyhovovat lehčím a méně agresivním lyžařům.

 

BUTTER ZONES

Profil lyže je lehce tenčí ve specifickém bodě na špičce a patě aby vytvořil výrazný závěsný bod. Technologie Butter Zones, tedy zaručuje jemné a ovladatelné špičky a paty pro pressy a buttery. a zároveň neomezuje celkovou ovladatelnost lyží.

DECK WALL

Kombinace konstrukcí Sidewall a Skatedeck. 2 horizontálně umístěné laminované skatedeck dýhy zaručují maximální pružnost lyže a sidewall konstrukce pod botou zaručuje velmi klidnou jízdu.

 

SKATE DECK

Dřevěné jádro je na sebe skládáno ve vrstvách (7 nebo 6) horizontálně. Je to stejná konstrukce jako se používá ve skateboadech. Vyznačuje se velmi dlouhou životností a pružností.

 

MAPLE MACROBLOCK CORE

Celodřevěné jádro z těch nejkvalitnějším javorů. Vrstvy dřeva jsou vyskládány vedle sebe tak, aby dobře tlumily vibrace. Jádro je velmi lehké a má dlouhou životnost. Lyže je pořád plná energie a drží si své prohnutí.

 

MACROBLOCK CORE

Celodřevěné jádro z javoru a osiky, které je laminováno, aby si déle udrželo své výborné vlastnosti.

 

ASPEN MACROBLOCK CORE

Celodřevěné jádro je vyrobeno z Douglaské jedle, která je velmi lehká. Tento typ jádra se používá u dámských a dětským modelů modelů. Lyže, která má tento typ jádra je velmi lehce ovladatelná a hlavně lehká.

 

MAPLE WOOD VENEER CORE

Jádro je tvořeno horizontálně vyskládanými vrstvami javorového laminovaného dřeva-vyznačuje se extrémní odolností, velice dobrým absorbováním vibrací. Tato technologie je prověřená skateborďáky po celém světě. A design je jak z jiné planety.