Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Gerberos s.r.o. Menu

Rossignol Delta Comp R-Skin Junior IFP

Juniorské běžecké lyže Rossignol Delta Comp R-Skin Junior IFP jsou navrženy pro výkonnostní sportovce. Lyže jsou bez vázání.

Shop kód: 139246
PN: RHKCP04.176
Výrobce: Rossignol

Potřebujete poradit s výběrem?

Pro výběr sjezdových lyží nebo běžeckých lyží vyzkoušejte našeho online průvodce SkiGuru. Případně zavolejte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Vyberte variantu
Dostupnost:
Vyprodáno Produkt již není možné zakoupit

4 190  Cena lyží bez vázání

Produkt již není možné zakoupit

Doprava zdarma s tímto produktem

Informace o produktu

Juniorské běžecké lyže Rossignol Delta Comp R-Skin Junior IFP jsou juniorské lyže se závodní charakteristikou s integrovaným odrazovým mohérovým pásem. Je vybavena prémiovým dřevěným jádrem o nízké hustotě inspirovaného závodní řadou X-IUM, ale s přístupnější flexí, která je vhodnější pro začínající závodníky. Náš Rossignol vyměnitelný mohérový pásek nabízí konzistentní odraz a skluz bez použití stoupacích vosků. Běžky jsou kompatibilní se systémem vázání TOURNAMIC® pro nejlepší flex a pocit z kontaktu se sněhem.
Díky použité technologii R-Skin si klasický styl lyžování užije pohodlně a snadno jak začátečník tak výkonnostní lyžař.
R-Skin vyměnitelný mohérový pásek nabízí snadný, konzistentní odraz a maximální skluz bez použití stoupacích vosků; Použitelnost R-skin pásků je 100-150 dní na sněhu , přibližně 2 000 km.
Běžky jsou vybaveny technologií vázání TURNAMIC®. Do lyže je bez použití šroubů integrovaná deska která je kompatibilní s různými typy vázání TURNAMIC®.
Použitá konstrukce Activ CAP nabízí rovnováhu torzní tuhosti a pružnosti od špičky po patku pro všechny podmínky při zachování stability díky kombinaci vícesměrného sklolaminátu a Rossicapu na svršku běžek.
Běžky jsou velice lehké a odolné určené pro lyžaře o váze do 50kg.
Premium jádro o nízké hustotě z lehkého dřeva se vzduchovými kanálky a výztuží z čedičových vláken pro živý pocit. Snížená hmotnost, zvýšená pevnost a návratnost energie.

Délka lyží Doporučená váha lyžaře Krojení
156 30–40 kg 41–44–44
166 35–45 kg 41–44–44
176 45–50 kg 41–44–44

Parametry

Délka Délka (lyže, běžek, holí apod.) uvedena v centimetrech 156 cm / 166 cm / 176 cm
Typ skluznice S protismykem (skin)
Typ běžecké lyže Classic
Typ lyžaře Udává vaší „výkonnost“. Sportovní lyžař
Určeno pro Junior
Váha běžkaře Váha běžkaře v kilogramech. 30 - 50 kg
Podložka Podložka pod běžecké vázání - je nebo není na lyži instalovaná a kompatibilita je následující: Bez = všechny vázání, NIS = NNN i SNS s adaptérem, IFP = TURNAMIC. IFP
Oblast použití pro běžky Ve stopě (na tratích)
Teplotní podmínky Jedná se o rozdíl struktury skluznice v závislosti na sněhových podmínkách. Čím vyšší teploty tím jemnější podélné "vroubkování" skluznice a naopak. Univerzální
Barva Převládající barva výrobku. Bílá / Černá / Červená
Sezóna 2021/2022
Váha lyže Hmotnost jedné lyže v gramech. 1040 g
Ocelové hrany Běžka je osazena ocelovou (kovovou) hranou pro lepší ovladatelnost ve volném terénu a ve sjezdu. Ne
Typ jádra Materiál, ze kterého je jádro lyže vyrobeno. Dřevěné
Vázání Ne
Varianty

Technologie

ACTIV’CAP

ACTIVE CAP konstrukce kombinuje konstrukci ROSSICAP s vícesměrnými skleněnými vlákny. Dosahuje tak větší flexe, torzní pevnosti a vyšší směrové stability, čímž poskytuje dobrý skluz i na nerovném terénu. Mírně odstoupená hrana rozšiřuje platformu a vylepšuje tak stabilitu kontrolu ovládání. Špičky a paty "plavou" a hladce kloužou i na nerovném povrchu tzv. "hadí efekt".

LDC PREMIUM CORE

Lehčí konstrukce zesílená čedičovým vláknem.

R-SKIN WAXLESS PATTERN

R-SKIN úprava stoupací komory skluznice spočívá v aplikaci mohérových pásů, které zajišťují spolehlivý odraz a jedinečný skluz bez nutnosti předchozí přípravy stoupací komory. Pásy mají velice dlouhou životnost a jsou snadno vyměnitelné.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí se načítá