Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Marker F10 Tour S - 100 mm

Sjezdové vázání Marker F10 Tour S je lehké a pevné skialpinistické vázání pro běžné zatížení. Pro velikost skeletu 265 - 325mm.

Shop kód: 145610
PN: 7716U1.TS
Výrobce: Marker
Záruční doba: 24 měsíců

Potřebujete poradit s výběrem?

Pro výběr sjezdových lyží nebo běžeckých lyží vyzkoušejte našeho online průvodce SkiGuru. Případně zavolejte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Vyberte variantu
Dostupnost:
Vyprodáno Produkt již není možné zakoupit

8 990 

Produkt již není možné zakoupit

Doprava zdarma s tímto produktem

Informace o produktu

Kombinace nejmodernějších materiálů a technologií zajišťuje dokonale vyvážené vlastnosti pro stoupání i sjezd. Při nastavení pro výstup dojde k posunutí těžiště o 4 cm vzad, čímž se bota dostane do optimální polohy. Samozřejmostí je fixace paty dle sklonu svahu, zde ve 3 polohách – 00, 70 a 130. Důležitými parametry pro výstup i sjezd jsou tuhost a váha. Oba bravurně řeší použití pevných materiálů a masívních dutých čepů. Potěší i velmi funkční detaily, jako např. gumové prvky zabraňující namrzání sněhu pod botou. To vše při zachování tradiční míry ochrany lyžařských vázání Marker.

DIN: 3–10
Doporučená váha lyžaře: 30–100 kg
Výška postoje bez lyže: 36mm
Systém špičky: Triple Pivot Light
Nášlapná pata: Hollow Linkage
Váha (pár): 980g

Vlastnosti vázání Marker F10 Tour S:

Minimální hmotnost vypnutí
30 kg
Maximální hmotnost vypnutí 100 kg

Parametry

Druh vázání: Freeride / Skialpové
Šířka brzdiček: 100 mm
Barva: Černá
Sezóna 2021/2022
Maximální nosnost vázání: 100 kg

Technologie

AFD

Antikorozní ocelová kluzná podložka zajišťuje rovnoměrné vypínání při všech kombinacích pádu (rotačního, dopředu, dozadu) a to nezávisle na velikosti tření, které vzniká např. opotřebením nebo znečištěním podešve boty.

TRIPLE PIVOT LIGHT TOE

Nový design špičky s kluznou deskou a kluznými elementy integrovanými do držáku podešve zajišťuje klidné a precizní chování. Hliníkový most na povrchu špičky umožňuje dostatečnou podporu bez přidání váhy.

HOLLOW LINKAGE HEEL

Patka byla přepracována tak, aby výborně fungovala se všemi druhy lyžařských podrážek. Duté hliníkové komponenty šetří váhu a maximalizují torzní tuhost. Velmi odolná konstrukce pro náročné.

CLIMBING AID

Titanové stoupací náčiní je snadno nastavitelné hůlkou do dvou pozic (7 a 13 stupňů). Integrovaný elastomer tlumí nepříjemné klapání při stoupání.

HOLLOW TECH

Vlákny laminátu zesílená základní deska umožňuje dokonalou jízdní stabilitu a je navíc velmi lehká díky své duté konstrukci. Konstrukce vzniká vstříknutím tlakového plynu do materiálu desky.

SOLE ID

Systém nastavení výšky uchycení boty ve špiččce vazání. Je možné využít vázání jak na „klasické lyžáky“ tak i na skialpové boty. Umožňuje použít s botami s podrážkou dle normy ISO 5355 a ISO 9523.