Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu
  • Výprodej únor

K2 Recon 100 MV

Lyžařské boty K2 Recon 100 obsahují všechny technologie jako vyšší modely, při měkčí flexi.

Shop kód: 31190
PN: 10C2000.1.1.295
Výrobce: K2
Záruční doba: 24 měsíců

Potřebujete poradit s výběrem?

Pro výběr sjezdových lyží nebo běžeckých lyží vyzkoušejte našeho online průvodce SkiGuru. Případně zavolejte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Vyberte variantu
Dostupnost:
Vyprodáno Produkt již není možné zakoupit

9 899 

Produkt již není možné zakoupit

Doprava zdarma s tímto produktem

Informace o produktu

  • EAN: 0886745768180

Lyžařské boty K2 Recon 100 jsou vysoce výkonné boty pro lyžaře požadující ohebnější skelet. Kombinace beznýtové technologie Energy Interlock™ doplněné o výztuhu PowerFuse SpYne™  a botičky LuxFit INTUITION®, usnadňuje absorbci vibrací během jízdy v neupraveném terénu. Možnost oboustranného nastavení cantingu (stranového náklonu komínu boty).

Parametry

Typ lyžaře: Pokročilý lyžař
Určeno pro Muž/unisex
Délka chodidla v cm: 29.5
Šířka chodidla (LAST): 100 mm
Flex index: 100
Vyhřívání: Ne
Barva: Šedá
Sezóna 2019/2020
Varianty

Technologie

POWERFUSE SPYNE

Karbonová výztuha zadní části lyžařské boty ve tvaru „Y“ dodává pevnost a sílu systému Energy Interlock. PowerFuse SpYne maximalizuje efektivitu předozadního pohybu a přispívá k boční stabilitě při náklonech do oblouků. Zároveň se podílí na pohlcování vibrací při přejezdech nerovného terénu.

ENERGY INTERLOCK

Tato technologie nepoužívající nýty pomáhá lepšímu a výkonnějšímu přenosu vnitřní síly z nohy na lyžařskou botu. Při ohnutí boty se pružný Interlock systém roztáhne, přičemž dochází k nahromadění energie a jejímu následnému přenosu.Díky tomu se snižuje tlak na materiál a dochází k efektivnějšímu využití vnitřní síly.

POWERLITE SHELL

Plášť POWERLITE je speciálně konstruován pro potřebu K2 bot. Výsledkem jsou nejodolnější a nejlehčí boty, které kdy byly vyrobeny. Vyrobeno ze čtyř různých tuhostí TPU a optimalizováno pro ideální tloušťku skeletu, při zachování důležitých vlastností.

FASTFIT ENTRY

Měkčí materiály TPU navržené do oblasti nártu skořepiny Powerlite pro rychlý a snadný vstup a výstup.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí se načítá

Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty

Lange LX 130 HV GW <strong>Doprava zdarma</strong> s tímto produktem

9 891  Běžná cena 10 990  - 10 %

Centrální sklad dodavatele

boty Rossignol Hi-Speed Elite 120 LV GW NNovinka <strong>Doprava zdarma</strong> s tímto produktem

9 992  Běžná cena 12 490  - 20 %

Centrální sklad dodavatele

sjezdové boty Fischer RC4 The Curv 130 Vacuum Walk %Výprodej <strong>Doprava zdarma</strong> s tímto produktem

10 003  Běžná cena 14 290  - 30 %

Centrální sklad dodavatele

Jak jsme na tom se sněhem Data nám poskytuje Holidayinfo.cz

  • Pec pod Sněžkou: ❄ 70 cm -2 °C
  • ŠM - Svatý Petr: ❄ 40 cm -3 °C
  • ŠM - Medvědín: ❄ 35 cm -5 °C
  • Klínovec: ❄ 35 cm -5 °C
  • Harrachov: ❄ 30 cm 7 °C
  • Červenohorské sedlo: ❄ 20 cm 1 °C