Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Sport Hangar CZ s.r.o. Menu

Fischer Speedmax

%Výprodej Fischer Speedmax

Závodní běžecké hole Fischer Speedmax.

Shop kód: 20928
PN: 16HOFB-Z40015
Výrobce: Fischer
Záruční doba: 24 měsíců

Potřebujete poradit s výběrem?

Pro výběr sjezdových lyží nebo běžeckých lyží vyzkoušejte našeho online průvodce SkiGuru. Případně zavolejte Tomášovi na +420 603 981 932, rád Vám poradí.

Vyberte variantu
Dostupnost:
Vyprodáno Produkt již není možné zakoupit
Původní cena:
7 490 
Sleva:
45 % (ušetříte 3 371 )

4 119 

Produkt již není možné zakoupit

Doprava zdarma s tímto produktem

Informace o produktu

The champion takes it all – s tímto nadpisem se prezentuje nejvyšší model běžeckých holí Fischer SPEEDMAX. Maximální redukce hmotnosti, optimální pevnost a perfektní vyvážení. Dřík je vyroben z materiálu Air Carbon ze silnějších UHM vláken v osvědčené geometrii 16:9. Nově vyvinutá poutka Speed Strap jsou záměrně zbavena ozdobných detailů, podstatný je maximální přenos sil, optimální tvar a vedení hůlky při vykývnutí. Talířek Aero Small je extrémně lehký a aerodynamický. Délka s označení KIT (K155, K175) je určen k individuální úpravě oříznutím. Doporučenou délku holí podle běžecké techniky a výšky postavy najdete v galerii obrázků. Váha: 145g / 145 cm Materiál dříku: Air Carbon UHM 5.4

Parametry

Délka holí: 145 cm
Typ běžecké hole Klasika
Určeno pro Muž/unisex
Barva: Černá
Sezóna 2016/2017
Materiál hole: Karbon

Technologie

F-SPEED STRAP

Optimální úchop a maximálně efektivní záběr při každém odrazu. Díky poutkám ve třech fixních délkách, které lze vyměňovat podle potřeby.

AIR CARBON UHM SHAFT

Nový dřík ze speciálních, ještě silnějších karbonových UHM vláken v osvědčené geometrii 16:9. Pro maximální pevnost při minimalizované váze.

FILLED CORK GRIP

Speciální směs TPE a korku nabízí perfektní úchop a výbornou odolnost. S prodlouženou plochou je madlo nyní ješte komfortnější.

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí se načítá